HAKKIMIZDA

İSAR GROUP

2013 yılında resmi kuruluşu gerçekleşen İSAR GROUP’un şirket ortaklarının faaliyette bulunduğu sektörler ve işletmelerinin temelleri 1950’li yıllara  dayanmaktadır. Firma kurucu yönetim kurulu üyeleri turizm, inşaat taahhüt , gayrimenkul yatırım, hizmet ve gıda sektörlerinde; yurt içi ve yurt dışı piyasalarında yer almış ve almaya devam etmektedir. Bulunduğu sektörlerde uzman kadro ve ekipleriyle başarılı işlere imza atarak güçlenen güvenle anılan bir ticari kimliğe sahiptir.

İSAR GROUP bu deneyim ve tecrübeyle; değişen ve gelişen günümüz koşullarında gayrimenkul sektörünün ihtiyaç anlayışının değiştiğinin farkında olarak; insanların temel gereksinimi olan barınma ihtiyacı; sosyal statüler, lüks arayışı ile farklı bir anlam kazanmış ve “yaşam alanı” sahibi olma arayışına dönüşmüştür. İSAR GROUP’un fikir temelleri bunun üzerine atılmıştır.

Konut sektöründe BURSA’da birçok proje tamamlamış ve çalışmalarına devam etmektedir. Hedeflediği projelerde yalnızca yerli yatırımcı ve ihtiyaç sahiplerinin değil uluslar arası yatırımcının da dikkatini çekmektedir. Üretirken çevreyi koruma, kalite, zamanında teslim, uygun fiyat ve en önemlisi satıştan sonra müşteri memnuniyeti ilkeleriyle hareket eden İSAR GROUP işine duyduğu saygı ve titizlikle yeni projelerini siz değerli müşterileri ile paylaşmaktan heyecan duyar…